Jak oznaczyć wszystkie nieprzeczytane emaile w Gmailu jako przeczytane?

Jak oznaczyć wszystkie nieprzeczytane emaile w Gmailu jako przeczytane?

Korzystam z Gmaila od kilkunastu lat i jedną z bardziej upierdliwych rzeczy jest brak możliwości oznaczenia wszystkich wiadomości jako przeczytane. Dla mnie, jako zwolennika Zero Inbox, to był cierń w stopie. Gdy w końcu znalazłem rozwiązanie – zapisuję je jako wpis na blogu, aby nie musiał go w przyszłości ponownie szukać oraz być może pomogę komuś w podobnym “problemie”. (więcej…)

Jak zaplanować działania w social media ?

Jak zaplanować działania w social media ?

Pod koniec 2012 roku dyskutowałem w grupie kilkunastu osób na temat obecności sklepów online w mediach społecznościowych i ich opłacalności dla właściciela sklepu. Z jednej strony osoby zajmujące się na co dzień SM przekonywały o zaletach, a z drugiej strony właściciele sklepów pytali o ROI (zwrot z inwestycji). Rozmowa była dość burzliwa jednak udało się wypracować pewien kompromis. Doszliśmy do wniosku, że nie każdy produkt odniesie sukces w SM oraz wbrew temu co twierdziły osoby związane zawodowo z SM – da się mierzyć ROI. (więcej…)

Porównywarki cenowe a Google

porownywarki cenowe a googleCzyżby nastąpił koniec “współpracy” pomiędzy czołowymi porównywarkami cenowymi w Polsce a wyszukiwarką Google ?

Już w dniu wczorajszym na forum PiO zauważono, że “coś się dzieje” – topowe serwisy porównywania cen zniknęły z wyników wyszukiwania – dyskusja na PIO

Dziś rano Shpyo napisał o tym na swoim blogu “Google wzięło się za porównywarki cenowe?

Również Krzysztof Bartnik napisał o całej sprawie na swoim blogu.

O co chodzi i co się dzieje ? (więcej…)