Prawdopodobnie najlepszy newsletter o SEO w Polsce

Codziennie czytam mnóstwo ważnych i mniej ważnych artykułów, opracowań i newsów ze świata SEO. Muszę być na bieżąco, aby odpowiednio szybko reagować na zmiany w tym dynamicznym świecie. Zawsze staram się wyławiać z morza informacji te najważniejsze i dzielić się z innymi. Zawsze dzieliłem się nimi z moim zespołem. Pomyślałem, że warto stworzyć miejsce, do którego zaproszę Ciebie – takie miejsce, gdzie podzielę się z Tobą moimi przemyśleniami i znaleziskami.

Zapraszam Cię do dołączenia do grona specjalistów SEO/SEM otrzymujących mój osobisty newsletter – do mojego zespołu!

Znajdziesz w nim cotygodniową dawkę wiedzy o najnowszych trendach, wydarzeniach, poradnikach i tematach dotyczących marketingu online, a w szczególności SEO i SEM.

Dlaczego warto dołączyć do mojego newslettera?

Oszczędność czasu

Bycie na bieżąco z nowościami w świecie SEO jest bardzo czasochłonne. Musisz przebijać się przez dziesiątki serwisów i ocenić który materiał jest wartosciowy. Dzięki mojemu newsletterowi jesteś na czasie, jedyne co musisz zrobić to zapisać się na niego oraz czytać cotygodniowe odcinki.

Oszczędność pieniędzy

Wiesz, że największą wartością jest Twój czas? Po co tracić go na szukanie informacji o SEO, czytanie niepotwierdzonych informacji, skupianie się na szukaniu, a nie na wyciąganiu wniosków i podejmowaniu decyzji biznesowych? Pozwól, że ja zrobię to za Ciebie!

Bycie na bieżąco

Czy wiesz, że tylko Google wypuszcza w ciągu roku ponad 400 poprawek do swojego algorytmu? Oprócz tego pojawia się sporo zmian w dokumentacjach Google, pojawiają się nowe produkty na platformie Google. Warto być na bieżąco z nowinkami.

Dla kogo jest ten newsletter?

  • CEO
  • dyrektor marketingu
  • osoba zarządzająca biznesem online
  • szef działu seo/sem
  • specjalista seo/sem
  • junior seo/sem
  • inne osoby zainteresowane tematyką seo/sem
Jakub Sawa

Jakub Sawa

Manager, Growth Hacker, specjalista SEO/SEM

Przygodę z internetem zacząłem w 1997 roku, od zakupu modemu. Przez 10 lat pracowałem w marketingu affilacyjnym online, głównie na rynku USA. Od 2008 roku byłem mocno związany z polskim rynkiem e-commerce. Jestem pasjonatem nowych technologii, z których korzystam na co dzień. Jestem właścicielem kilkunastu serwisów internetowych, praktykiem, aktywnie działającym w społeczności e-commerce i SEO. Tworzę i realizuję strategie wzrostu dla największych wydawców online w Polsce (Onet-RASP, Agora), zajmuje się konsultingiem i doradztwem w zakresie analityki, e-commerce oraz SEO/SEM.

Archiwalne odcinki newslettera

Kliknij tutaj, aby zobaczyć archiwalne odcinki.
(przejdziesz na osobną stronę)