Zaznacz stronę

Przygotowałem krótkie zestawienie materiałów jakie przykuły moją uwagę w listopadzie. Zmieniłem nieco formułę przedstawiania tych informacji. Zapraszam 🙂

SimoAhava's blogFrom Project To Process

http://www.simoahava.com/analytics/from-project-to-process/

Od projektu do procesu zbierania danych – Shimo  Ahava na swoim blogu napisał kolejny świetny poradnik, tym razem jednak nie rozbiera na czynniki pierwsze Google Analytics czy GTM, lecz w przystępny sposób pokazuje jak podejść do analityki od samego początku. Jak zaplanować proces zbierania danych, jakich narzędzi użyć i w jaki sposób. Poradnik jest dość szczegółowy i mocno techniczny ale zdecydowanie polecam.


conversionxlHow To Write Product Page Copy That Doesn’t Suck

http://conversionxl.com/how-to-write-product-page-copy-that-doesnt-suck/

Jak napisać dobre teksty na serwisy firmowe? Jak zmierzyć się z pisaniem opisów dla produktów w sklepach internetowych? Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie. Alex Birkett z ConversionXL mierzy się z tym tematem w poniższym artykule. Przyjemne opracowanie, oczywiście nie da się przenieść wszystkich zaleceń 1:1 z rynku typowo anglojęzycznego na polski ale warto zapoznać się z tym artykułem.


practicalecommerceSuccessful Ecommerce Entrepreneurs Love the Process as Much as Profits

http://www.practicalecommerce.com/articles/94027-Successful-Ecommerce-Entrepreneurs-Love-the-Process-as-Much-as-Profits

Nie od dziś wiadomo, że gdy lubisz swoją pracę (etat, działalność lub prowadzenie firmy) masz większą szansę na sukces. „Rób to co lubisz, a już nigdy nie będziesz musiał pracować”. Armando Roggio nie musi mnie przekonywać do słuszności tej tezy na łamach practicalecommerce.com – zapraszam do lektury nt. dlaczego przedsiębiorcy odnoszący sukces lubią nie tylko zarabiać ale też kochają swoją pracę.


gmailblogComputer, respond to this email: Introducing Smart Reply in Inbox by Gmail

http://gmailblog.blogspot.com/2015/11/computer-respond-to-this-email.html

Sztuczna Inteligencja coraz śmielej wkracza do naszego życia, to już nie jest tylko i wyłącznie fikcja literacka. Najlepszym przykładem jest projekt nad którym obecnie pracuje Google. W ramach „ułatwiania życia” użytkownikom, wprowadza system, który będzie mógł automatycznie odpowiadać na Twoje emaile. Nie wiem jak Ty ale ja mimo wszystko wolę sam na nie odpowiadać. Zobacz co też wymyśliło Google.

 

 

 

Google wdraża HTTP/2, złe sąsiedztwo, kłamstwa o potencjale fraz - newsletter #001
SEO NEWS - jakie znaczniki Schema dla Twojego serwisu, zestaw narzędzi do analityki, jak generować słowa kluczowe
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x